Orlęta Rudawa – Lotnik Kryspinów

Po dłużej niż zazwyczaj przerwie między meczami powróciliśmy do ligowych zmagań.
Dzisiaj w samo południe podejmowaliśmy zespół Lotnika Kryspinów, który tracił do nas 3 punkty w tabeli. Od początku mecz stał na wysokim poziomie. Oba zespoły grały dobrze piłką, ale nie tworzyły sobie zbyt wielu sytuacji. Pierwszą najgroźniejszą mieli goście, ale piłka nieznacznie minęła słupek. Nam również udawało się coraz śmielej podchodzić pod bramkę Kryspinowiczan, ale brakowało wykończenia. Dopiero płasko rozegrany rzut rożny i faul popełniony przez zawodnika naszych rywali stworzył nam wspaniałą sytuację, w postaci rzutu karnego, którego pewnie wykorzystał niezawodny w takich sytuacjach Maciej. Zaraz po objęciu prowadzenia mogliśmy je podwyższyć, ale niestety znów zawodziło wykończenie. Niestety zawodnicy Lotnika wykorzystali nasz błąd przy wybiciu piłki i doprowadzili do remisu. Na przerwę zeszliśmy z wynikiem 1:1. Drugą połowę zaczęliśmy chyba najlepiej jak mogliśmy. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę głową do siatki posłał Piotrek. Na kolejne trafienie nie musieliśmy długo czekać. Kolejne dobre dośrodkowanie, tym razem z rzutu rożnego wykorzystał Błażej i już mieliśmy 3:1. Mimo szybko straconych goli zawodnicy Lotnika walczyli dzielnie, chcąc zmniejszyć do nas dystans. Oba zespoły grały dzisiaj ostro, ale sędzia pozwalał na dużo i nie szastał kartkami. Zawodnicy gości mieli również do niego pretensje o niepodyktowanie rzutu karnego po zagraniu ręką jednego z naszych obrońców. Dzięki dzisiejszej dobrej postawie wykorzystaliśmy kolejne świetne dośrodkowanie, a dokładniej zrobił to Szymon który, podwyższył prowadzenie strzałem głową. Goście w drugiej połowie byli zdolni tylko do strzelenia jednej bramki którą zdobył napastnik po zagraniu piłki za obrońców i pewnym strzale. Gdy wydawało się że mecz zakończy się wynikiem 4:2, ostatni akcent dzisiejszego meczu należał do Arka który wykorzystał świetną sytuację ustalając wynik.
Orlęta Rudawa 5:2 Lotnik Kryspinów