Orlęta Rudawa – czekamy na awans do A klasy

W sobotę 12 maja br. odbył się na Stadionie LKS Orlęta Rudawa mecz naszych ,,Orląt” z ,,Potokiem Więckowice”. Mecz był pełen emocji, co nie może dziwić ponieważ grał lider z wice liderem B klasy. Obydwie drużyny walczą o awans do A klasy. W pierwszej połowie Orlęta przegrywały chodź przeważali w grze. W drugiej połowie Sylwester Król po pięknym przerzuceniu bramkarza wyrównał wynik. Do ostatniego gwizdka było dużo emocji zarówno na boisku jak również na trybunach. Orlęta piłkarsko były lepszą drużyną, należało się nam zwycięstwo. Orlęta Rudawa – Potok Więckowice 1:1. Awans Orląt jest bardzo prawdopodobny obecnie mamy 5 punktów przewagi nad drugim Potokiem. Czekamy na awans, liczę że za parę tygodni będziemy świętować A klasę.