Mecz z JKS Zelków

W rozgrywanym dzisiaj ostatnim meczu sezonu podejmowaliśmy u siebie zespół JKS Zelków. Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, bo już po kilku minutach Michał pokonał niepewnie wychodzącego bramkarza pięknym lobem z dystansu. Dalsza część pierwszej połowy toczyła się raczej na połowie gości. Drugą bramkę zdobył również Michał, który dobił swój własny strzał z rogu pola karnego. Do przerwy prowadziliśmy 2:0. W drugiej połowie tempo meczu nieco spadło. Kontaktową bramkę zdobyli goście po dobrym dośrodkowaniu z prawej strony boiska. Chwilę potem sędzia podyktował kontrowersyjny rzut karny po faulu na Michale, a do jedenastki poszedł sam poszkodowany. Chwilę potem cieszył się już z hattricka. Do końca meczu nie padły już żadne bramki i zakończył się on wynikiem 3:1.